Spoznajte najväčšieho pestovateľa Arónie

ZAMIO je popredným pestovateľom arónie na Slovensku, ktorú pestuje na svojej farme s výmerou viac ako 55 ha v BIO kvalite. Po jej dozretí a zbere ju následne spracúva do rôznych produktov vrátane stopercentných ovocných štiav, lyofilizovaného ovocia, sypaných čajov, džemov či medov. Nie je to však len arónia, ktorú v ponuke ZAMIO nájdete. Zaobstarať si môžete aj výrobky z iných plodov, ako je napríklad zázvor, rakytník, malina alebo čučoriedka. Farma ZAMIO má dlhoročné skúsenosti, ktoré pretavuje ako do svojich produktov, tak aj do profesionálnych zákazníckych služieb zaručujúcich ten najlepší zážitok z nákupu.

100%
prírodná šťava
BIO produkt
zo Slovenska
Bez pridaného
cukru
Vhodné pre
Vegánov

Spoznajte ZAMIO

Zamio je rodinná firma, ktorá je na trhu už vyše tri desaťročia. Založil ju p. Hrubý, ktorý zasadil prvé sadenice, a v ktorého stopách úspešne pokračuje jeho dcéra Ing. Harmóciová. Počas jednotlivých rokov sme nabrali veľa skúseností a vyprofilovali sme sa na jedinečnú spoločnosť, ktorej produkty obľubujú zákazníci nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. V našej ponuke nájdete kvalitné a chutné 100 % šťavy, ovocné džemy, medy, sypané čaje, sušené ovocie a ďalšie produkty, ktoré vám podporia imunitu a zároveň poskytnú intenzívny a dlhotrvajúci zážitok.
Dlhoročné skúsenosti s pestovaním a výrobou, veľká farma s výmerou 50 hektárov a výborné klimatické a pôdne podmienky zaisťujú, že výsledné produkty sú synonymom zdravia a tej najvyššej kvality. Ochutnajte ich a presvedčte sa o tom na vlastnej koži.
„Musí tam byť okrem vedomostí aj srdce,“

Naše hodnoty

Veríme, že správne hodnoty dokážu firmu posúvať vpred a zákazníkom zaručovať tú najvyššiu kvalitu produktov a služieb. V ZAMIO si preto zakladáme na dôvere, ktorú budujeme tým, že sme transparentní. A to ako v rámci samotnej výroby, tak aj v rámci zloženia produktov. To si môžete prečítať priamo na e-shope alebo na etikete produktu. Následne je pre nás dôležitá ekológia. Uhlíkovú stopu znižujeme hlavne pomocou premysleného spôsobu výroby, ktorý sa zároveň stará o to, aby sa vo výsledných výrobkoch nachádzali všetky dôležité vitamíny, minerály a ďalšie stopové prvky.
Z ďalších hodnôt je pre nás kľúčová dôvera zákazníkov v naše produkty, poctivosť, vysoká kvalita a profesionálne služby.

Naše certifikáty a ocenenia

Kvalitu našich produktov potvrdzujú aj certifikáty, ktoré sme počas rokov pôsobenia na trhu získali. Nižšie si môžete pozrieť niektoré z nich.

Mohli ste nás vidieť

Vytvorené v BigWay.sk
crossmenu